Політика конфіденційності

Сайт Heaven приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених на сайтіі, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення

1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення на сайті, при оформленні замовлення за телефоном, вказаним на сайті. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення на сайті). Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2. Для оформлення замовлення на сайті Користувач повинен:

– уважно ознайомитися з цією політикою збереження конфіденційності (далі політика);

– в формі оформлення замовлення Користувач сам заповнює необхідні персональні дані (ім’я, електронну адресу, контактний номер телефону, адреса доставки товару);

– висловити свою повну згоду з цією політикою Користувач може шляхом натискання кнопки «Оплатити».

1.3. Користувач не має права використовувати сайт, а саме оформляти замовлення, якщо він не згоден з умовами даної Політики конфіденційності.

1.4. Оформлюючи замовлення товару на сайті і вносячи персональні дані або надаючи ці дані по телефону, вказаному на сайті, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами даної Політики конфіденційності. Користувач надає право адміністрації сайту отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати свої персональні дані на умовах даної Політики конфіденційності.

2. Які персональні дані ми збираємо

2.1 Ми збираємо персональні дані, а саме: ім’я, прізвище, контактний телефон, адрес електронної пошти, адресу доставки. Також ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається користувачем на його розсуд.

2.3. Сайт Heaven не збирає IP – адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Сайт Heaven збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Сайт Heaven збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних  Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів на сайті Heaven тільки в тому обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача і його замовлення і тільки співробітниками магазину, мають право обробляти персональні дані користувачів.

5. Захист інформації, що збирається

5.1 Ми приймаємо всі необхідні і достатні організаційні та технічні заходи і заходи для захисту конфіденційності даних користувачів. Тільки ті співробітники сату Heaven, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до персональних даних користувачів, мають доступ до інформації про користувачів. Всі співробітники, що мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третім особам.

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. В такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності ». Будь ласка, періодично передивляйтесь ці умови, щоб бути поінформованими про те, як сайт Heaven захищає персональні дані своїх користувачів.

Замовити столик

Виберіть дату та час

Дякуємо за бронювання

Поки наші менеджери зв'язуються з вами, ви можете підписатися на нас у соціальних мережах

або на головну
Please rotate your device!