19.09

Saturday at Heaven Club

В суботу ми зануримося в атмосферу казкового острова Балі, адже вперше у нас в гостях справжня балийская зірка Alexander Alar. Ще одним хедлайнером цієї чарівної ночі стане вже зібрав багато захоплених відгуків і полюбився гостями Heaven дует DRUBON з Харкова.

Alexander Alar – продюсер, діджей, творець ком’юніті “Cekta Bali”. Натхнення острова, що вважається творчої чакрой нашої планети настільки заряджає артиста, що перші ж його треки “London” і “New York” потрапляють в чарти Beatport, а “London” входить в Топ-20 найбільш продаваних треків 2019.
Всі свої треки Alar ймення міст, прагнучи передати атмосферу того чи іншого місця за внутрішнім відчуттям, не витрачаючи час на перельоти, а задовольняючись лише фільмами або фотографіями! Подібний дар можна характеризувати, як цифрове вестнічества сучасності. Після трьох років проживання на чарівному о.Бали, у артиста склалося певне амплуа “Балійського Короля Шаманського Техно”.
DRUBON – харківський проект, створений двома діджеями YadzZ (The Garden) і Jack Rasta з Харкова. DRUBON – це симбіоз музичних стилів, заснований на бажанні просувати клубну культуру; Інноваційні звучання і інтелектуальність в стилях: melodic house & techno, indie dance, afro house, deep house і progressive house. DRUBON також є ідеологами проекту Black & White – серії вечірок заснованих на злитті традиційних мотивів в електронній музиці.
ВХІД для дівчат безкоштовний, хлопцям – 300 грн.
Face Control / Dress Code
21+
Info / Rsrv: +38 (067) 217 ​​31 13
Borysa Grinchenko St, 7

Замовити столик

Виберіть дату та час

Дякуємо за бронювання

Поки наші менеджери зв'язуються з вами, ви можете підписатися на нас у соціальних мережах

або на головну
Please rotate your device!