29.05

Nakadia at Heaven

29 травня ми нарешті отримаємо наш найголовніший і довгоочікуваний подарунок до 7-річчя Heaven! Ми чекали майже два місяці через відмінної через карантину виступу і тепер ми готові зустріти нашого головного гостя Nakadia хоч і з затримкою, але з ще більшим ентузіазмом і бажанням!
Уявіть собі захід у маленькій тайської селі. Звичайна дівчинка, яка мислить ширше, спрямувала свій погляд у далечінь в напрямку сонця в мріях підкорити світ музикою … Вона з дитинства несла свою нестримну енергію, переміщуватися її в Європу в середині 2000-х, де вона познайомилася з техно. Розпочався бурхливий подорож. Ставши піонером музичного підпілля на рідному острові Самуї, вона в дуже короткі терміни вийшла на світову арену і вже об’їхала з гастролями понад 70 країн.
Крім участі в одних з найбільш шанованих світових фестивалів – Tomorrowland і найбільшому австралійському фестивалі Rainbow Serpent Nakadia частий гість вечірок на Ібіці. Це говорить багато про що і вже немає ніяких сумнівів, хто та сама вишенька нашого святкового музичного торта by Heaven family.

Купити квитки

Замовити столик

Виберіть дату та час

Дякуємо за бронювання

Поки наші менеджери зв'язуються з вами, ви можете підписатися на нас у соціальних мережах

або на головну
Please rotate your device!