19.03

Heaven Birthday 7 Years

Наш Heaven став зовсім дорослий. Ми обросли легендами і адептами. Обзавелися друзями і ідеологією. А тепер, 19 і 20 березня, ми вирушаємо з цим позитивним багажем в ексцентричний дводенний тріп з нагоди семиріччя вашого улюбленого клубу!
Уявіть собі захід у маленькій тайської селі. Звичайна дівчинка, яка мислить ширше, спрямувала свій погляд у далечінь в напрямку сонця в мріях підкорити світ музикою …
Nakadia – хедлайнер Heaven Seven Birthday! Вона з дитинства несла свою нестримну енергію, переміщуватися її в Європу в середині 2000-х, де вона познайомилася з техно. Розпочався бурхливий подорож. Ставши піонером музичного підпілля на рідному острові Самуї, вона в дуже короткі терміни вийшла на світову арену і вже об’їхала з гастролями понад 70 країн.
Крім участі в одних з найбільш шанованих світових фестивалів – Tomorrowland і найбільшому австралійському фестивалі Rainbow Serpent Nakadia частий гість вечірок на Ібіці. Це говорить багато про що і вже немає ніяких сумнівів, хто та сама вишенька нашого святкового музичного торта by Heaven family.
Компанію тайської хедлайнерше складуть перевірені часом і нашої аудіосистемою артисти – 8KAYS, Key M, Vlad Yaki, Yadzz, Xenia, Cherry, R.A.N., Wacky J, Kinree, Varya і Evka. Небожителі, ви готові?

Купити квитки

Замовити столик

Виберіть дату та час

Дякуємо за бронювання

Поки наші менеджери зв'язуються з вами, ви можете підписатися на нас у соціальних мережах

або на головну
Please rotate your device!