01.02

Saturday at Heaven Club

Прийдешня субота в Heaven ознаменується виступом популярного українського електронного дуету Monastetiq. Артисти одного з провідних Melodic House & Techno лейблів – Last Night On Earth, власником якого є легендарний Sasha. Також Monastetiq випускають музику на таких відомих лейблах як Selador, Parquet Recordings.

Хлопці отримали підтримку відомих світових діджеїв: Carl Cox, Adam Beyer, Sasha, Maceo Plex, Joris Voorn, Booka Shade, Artbat, Hernan Cattaneo, Magdalena і їх треки займають лідируючі позиції в топ-чартах Beatport, звучать на масштабних фестивалях: Tomorrowland, Ultra , Awakenings, Cercle, Resistance Ibiza, Untold.

Великим проривом і виходом на новий рівень для Monastetiq послужив їх ремікс “Trittonia”, який досяг 6 місця і знаходився в top 100 Progressive House більше 6 місяців. Особливий інтерес до цього треку проявив Joris Voorn, він регулярно включав його в свої сети. У липні 2019 Monastetiq дебютували на Last Night On Earth c релізом “Indie” EP, прем’єра якого відбулася на DJ MAG.

▫️Pre-party at Heaven Terrace
Open doors: 17:00. Entrance: free.

▪️Entrance after 2:00:
G – free / M – 300 uah
Face Control / Dress Code
21+

▪️Info / Rsrv
+38 (067) 217 ​​31 13
Borysa Grinchenko St, 7

Замовити столик

Виберіть дату та час

Дякуємо за бронювання

Поки наші менеджери зв'язуються з вами, ви можете підписатися на нас у соціальних мережах

або на головну
Please rotate your device!