19.03

GIORGIA ANGIULI

Giorgia Angiuli у HEAVEN вже 19 березня!

Giorgia Angiuli – італійський електронний продюсер та музикант з класичною освітою. Її лайви формують енергетичний калейдоскоп, що вібрує, який підкорює слухачів по всьому світу.

Бажана гостя всіх найпопулярніших клубів та фестивалів на всіх континентах. Серед яких Berghain, Watergate, Tenax Club, Le Bataclan, Harry Klein, Altavoz, Fusion Festival, 3000grad Festival, All we want Festival та інші. Один за одним вона випускає треки для найбільших електронних лейблів, включаючи Stil vor Talent, Crosstown Rebels, Einmusika та Systematic.
Giorgia не класичний діджей, але й не типовий продюсер, в якому ідеально поєднуються краса, чарівність та музичний талант. У своїх виступах вона використовує синтезатори, ударні, терменвокс та саксофон, але найцікавіше – дитяча флейта та інші іграшкові інструменти, які створюють справді унікальне, не схоже ні на що, звучання.

Використовуючи тонкий вокал і набір найнесподіваніших інструментів Giorgia завжди досягає неповторного звучання. Вона майстер телепортації у мрійливі виміри, де змішуються образи та звуки. Тому 19.03 в HEAVEN на вас чекає неймовірний аудіовізуальний трип, спостерігати за яким можна нескінченно.

Стартуємо о 23:59
Face Control / Dress Code / 21+
Бронь столів: +38 (067) 217 ​​31 13

Замовити столик

Виберіть дату та час

Дякуємо за бронювання

Поки наші менеджери зв'язуються з вами, ви можете підписатися на нас у соціальних мережах

або на головну
Please rotate your device!